PRZEGLĄDARKA PRODUKTÓW


OPTYKA
BROŃ
AKCESORIA
NOKTO/TERMO

SEZON POLECA!


Termowizor ATN BINOX THD 384 4.5-18
ATN

Nowoczesne urządzenie optoelektroniczne zaprzęgające wydajne procesory i wykorzystujące niezrozumiałe mechanizmy abyśmy mogli dostrzec to czego normalnie nie widać. Zrobić fotkę i przesłać ją sobie albo komuś innemu na smartfona.SEZON POLECA!


Termowizor PULSAR QUANUM XQ 50 S
PULSAR

Najnowszy termowizor Pulsara z matrycą termoczułą z pikselem 17 mikrometrów o wielkości 384 x 288 pikseli. W połączeniu z wyświetlaczem OLED o rozdzielczości 640 x 480 pikseli i odświeżaniem 50 Hz otrzymujemy termowizor o większym zasięgu obserwacji i doskonałej dostrzegalności szczegółów.SEZON POLECA!


Luneta SWAROVSKI X5i 5-25x56
SWAROVSKI

Nowa seria lunet do strzelań precyzyjnych. Najwyższej jakości soczewki dają jasny i ostry obraz celu. Stalowy mechanizm regulacji zapewnia wysoką odporność mechaniczną, a wysokie wieżyczki regulacyjne umożliwiają, nawet przy klasycznym montażu, wprowadzanie poprawek na kilkusetmetrowy dystans.SEZON POLECA!


Luneta celownicza VORTEX Strike Eagle 1-6x24
VORTEX

Luneta celownicza z przeznaczeniem taktycznym, która jednak doskonale sprawdzi się jako optyka do polowań pędzonych. Solidna konstrukcja, szerokie pole widzenia, wyraźny znak celowniczy i przystępna cena to jej największe atuty.© magazyn sezon 2016