Nawigacja dodatkowa

Slider

HUBERTUS ARENA JUŻ JUTRO!

Końcowe odliczanie do Hubertus Arena!

Już w najbliższy weekend 8-9 listopada w ostródzkiej Expo Arenie startuje pierwsza edycja Targów Łowieckich Hubertus Arena. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w środowiskach branżowych. Na chwilę obecną na liście wystawców jest już około 100 firm, które zdecydowały się zaprezentować swoją ofertę produktową, między innymi dealerzy samochodów terenowych, producenci odzieży i akcesoriów myśliwskich, sprzętu survivalowego czy broni i amunicji. Wśród wystawców znaleźć będzie można firmy takie jak Knieja, Delta Optical, Bowhunting, Volvo czy MaGum.

Wciąż pojawiają się też kolejne atrakcje dla odwiedzających, którzy będą mieli między innymi możliwość posmakowania i zakupienia wielu regionalnych produktów, wzięcia udziału w warsztatach łucznictwa konnego czy wysłuchania ciekawych prelekcji.

Hubertus Arena rozpoczyna się w sobotę 8 listopada i potrwa do niedzieli 9 listopada. Zarówno parking jak i wstęp na targi będzie bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.hubertusarena.pl.

Program Hubertus Arena.pdf