Nawigacja dodatkowa

Slider

JUŻ ZA MIESIĄC TARGI HUBERTUS ARENA!

Już niespełna miesiąc został do rozpoczęcia pierwszej edycji targów łowieckich Hubertus Arena. Jest to kolejne nowe wydarzenie w kalendarzu imprez odbywających się w Ostródzie.

Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy z tematyką łowiecką związani są zawodowo, tych dla których jest to wyjątkowe hobby jak i tych, którzy na co dzień nie są związani z branżą.

Pierwsza edycja targów została zauważona i doceniona przez branżę myśliwską. Polski Związek Łowiecki objął patronat nad wydarzeniem, a 10 regionalnych kół łowieckich wyraziło chęć współorganizacji wydarzenia. Wszystkie te działania ukierunkowane są na jak najlepsze przygotowanie wyjątkowego wydarzenia dla wszystkich uczestników.

Na wszystkich odwiedzających targi czekają również atrakcje dodatkowe, których wciąż przybywa. Między innymi zorganizowana zostanie profesjonalna łucznica, gdzie wszyscy chętni będą mieli okazję spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku, a także odbędzie się biesiada myśliwska, na której skosztować będzie można przysmaków z dziczyzny. Podczas targów odbędą się również pokazy m.in. psów łowczych oraz sygnałów łowieckich.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia Expo Areny w Ostródzie w dniach 8-9 listopada 2014, w godzinach 10-17. Udział w targach jest bezpłatny. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są pod adresem www.hubertusarena.pl